تاريخ روز : شنبه 27 دی 1399

سامانه اطلاع رساني سهامداران شركت آرمان سرمایه همراه

  

اطلاعات عمومی 

 

با سلام و آرزوی سلامتی و توفیق برای تمامی سهامداران محترم شرکت آرمان سرمایه همراه بدینوسیله به اطلاع می رساند که سامانه سهامداری این شرکت از تاریخ 20 اسفند 1398 راه اندازی شده و قابل استفاده همکاران محترم میباشد . 

لطفا قبل ازورود به سامانه به نکات ذیل توجه فرمائید :

1- نام کاربری "شماره شناسنامه" و کلمه عبور"کد ملی"  برای ورود اولیه هرسهامدار اختصاص یافته است.

2-  به جهت حفظ امنیت اطلاعات خود، پس از اولین ورود به پورتال حتما کلمه عبور خود را تغییر دهید (کلمه عبور حداکثر تا 15 کاراکتر قابل قبول است) 

3- پس از ورود به صفحه اختصاصی خود بخشهای اطلاعات هویتی ،اطلاعات ارتباطی و سایر اطلاعات (اطلاعات حساب بانکی) خود را بررسی و تکمیل نمائید. در صورتیکه هر یک از اطلاعات هویتی شما با اطلاعات موجود در پورتال مغایرتی دارد ضمن اصلاح مورد ، مدارک مرتبط با آن (اعم از شناسنامه ، کارت ملی و ....) را به آدرس ایمیل ذکر شده در بخش اطلاعات ارتباطی شرکت ارسال نمائید (جهت شرکت در افزایش سرمایه آتی ، تکمیل تمامی اطلاعات ذکر شده الزامی می باشد)

4- چنانچه دربخش سایر اطلاعات (اطلاعات حساب بانکی) هر یک از فیلدها غیر فعال باشند نشاندهنده این است که نیازی به تکمیل یا اصلاح آن فیلد نمی باشد در این بخش صرفا ارائه یک شماره حساب بانک آینده کفایت می نماید ( لازم به ذکر است که به جهت یکپارچه سازی پرداختها و جلوگیری از بروز مغایرتهای احتمالی ، تمامی پرداختها ازین به بعد فقط از طریق حسابهای بانک آینده خواهد بود)

5- بخش کاردکس نقل و انتقال نشان دهنده تعداد سهام فعلی شما بوده و بخش اطلاعات مالی نیز نشاندهنده جزئیات پرداختها و مطالبات شما می باشد .

6- هرگونه مشکلی در خصوص نام کاربری و رمز عبور دارید از طریق آدرس ایمیل  support@armansarmayeh.ir  موضوع را اعلام نمائید .

7- ازین پس تمامی امور مربوط به سهام شرکت آرمان سرمایه همراه صرفا از طریق همین سایت انجام خواهد شد و آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سهامداران نیز در بخش"اخبار" صفحه اصلی همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد .

8- راههای ارتباطی شما با شرکت آرمان سرمایه همراه ، شماره تلفن و ایمیل درج شده در بخش "اطلاعات ارتباطی شرکت" می باشد. مشتاقانه منتظردریافت انتقادات ، پیشنهادات و نظرات شما جهت بهبود مسیر پیش رو هستیم . 

اطلاعیه ها 

 
دریافت به صورت RSS     : دوره مالی